Previous Article Next Article Uzavíratelné sáčky pomáhají v každodenním životě doma i na dovolené
Posted in Zboží

Uzavíratelné sáčky pomáhají v každodenním životě doma i na dovolené

Uzavíratelné sáčky pomáhají v každodenním životě doma i na dovolené Posted on 20.6.2021

Dovolenkové pobyty bychom mohli zjednodušeně rozdělit do dvou základních kategorií. První z nich je pobyt v uzavřených objektech, jako jsou chaty, chalupy, penziony či hotely, a do druhé kategorie řadíme aktivní trávení formou sportovní činnosti, která spoléhá na vlastní zázemí, tedy zejména karavany a stany na vodáckých výpravách, horolezeckých soustředěních, cyklistických výletech atp.

potravinové suroviny

Aktivní dovolená v přírodě

Patříte-li i vy do té druhé skupiny, možná se vám bude hodit každá šikovná pomůcka, která nezabírá moc místa v zavazadle, není těžká, a přesto zastane důležitou práci, kupříkladu uzavíratelné sáčky.

Potravinové suroviny – jestliže si sami vaříte v kempech na plynovém vařiči nebo snad dokonce přímo na ohni, mohou se vám uzavíratelné sáčky hodit pro různé suroviny, jako jsou těstoviny, luštěniny, rýže, mouka, strouhanka, brambory atd. Každou z nich vložte do sáčku a všechny sáčky mějte umístěné v pevné plastové krabici s uzavíratelným víkem pro lepší přehled. Uzavírací mechanismus sáčků zajistí to, že se nic nevysype ani nevylije, takže svou dovolenou prožijete bez stresu (pokud ovšem se nebudete stresovat kvůli něčemu jinému).

těstoviny vřetena

Citlivá elektronika – při pobytu v přírodě je největším nepřítelem elektronických přístrojů prach a vlhkost. Není to zkrátka domácí prostředí, venku byste měli postupovat obezřetně a třeba využít sáčků jako perfektního pomocníka. Mobil v uzavřeném sáčku je v bezpečí, stejně tak tablet, kamera, digitální či analogová zrcadlovka a notebook, pokud jej s sebou máte.

Špinavé prádlo – kam se špinavým prádlem na dovolené, je vždy dilema ne zrovna příjemné. Zápach, bakterie a nečistota na oblečení – to vše by mělo být někde úplně stranou, ale když máte k dispozici plastový sáček se zipem, máte po starostech. Měl by být pouze dostatečně velký a pevný a neměli byste na jeho sbalení před odjezdem na dovolenou zapomenout. Je to pořád lepší volba, než igelitová taška uzavřená nahoře na uzel.