Previous Article Next Article Ojetý vůz Škoda Yeti
Posted in Zboží

Ojetý vůz Škoda Yeti

Ojetý vůz Škoda Yeti Posted on 29.6.2021

Škoda Yeti je praktické auto, které je v segmentu SUV od této automobilky jako první v řadě. S motorem 2.0 TDI dává smysl, přičemž tažné také potěší.

Ojetý vůz Škoda Yeti

První SUV

Před jistou dobou začali být populární vozy typu SUV, na což zareagovala řada automobilek. Na to zareagovala i Škoda a představila nový vůz Yeti. Ten se povedl, protože je to v dnešní době úspěšný vůz, a to i jako ojetina. Každého jistě potěší vysoká užitková hodnota, protože za vrcholným modelem můžeme tahat dvě tuny, což je úctyhodné číslo. Proto je to vhodný vůz pro řadu lidí. I když je v kategorii SUV, tak po něm žádný přehnaný terén vyjet chtít nemůžeme, ovšem v nějakém náročnějším si poradí, přičemž s pohonem 4×4 vyjedete bez problémů i na špatně přístupnou chatu.

logo škoda

Proto při koupi je nejlepší volbou motor 2.0TDI, který má slušnou sílu i úspornost, což je ideální kombinace. U vozů s vyšším nájezdem se raději motorům 1.2 TSI a 1.4 TSI raději vyhněte. Při koupi také dávejte pozor, jak se k vozu choval někdo v minulosti, protože mnohdy nejsou vůbec šetřeny, což se na jejich stavu časem projeví.

Tahání přívěsů

Takové auto je vzhledem ke své konstrukci vhodné k tahání přívěsů, přičemž právě s výkonným naftovým motorem máme dostatečný váhový limit. Proto není žádný problém táhnout třeba přívěsný vozík, čímž se významně zvýší užitková hodnota, protože na vozíku toho uvezeme spoustu. Můžeme za něj zapřáhnout také karavan a vyrazit s rodinou, což je oblíbený varianta ubytování mnoha lidí.

karavan za auto

Pokud nemáme už od nákupu na voze tažné, ale rádi bychom si užívali jeho výhod, tak si jej můžeme koupit a nechat namontovat dodatečně. Tažné zařízení Škoda Yeti amsa.cz je odolný produkt přesně na tento vůz, takže na něm bude pevně sedět a bezpečně utáhne udávanou hmotnost. Produkty jsou za nízké ceny, a proto nás celá záležitost vyjde levně. Pokud necháme montáž zkontrolovat a projde, tak si skočíme s patřičnými dokumenty na úřad a oni nám tažné zařízení zapíšou do technického úřadu a potom už jej zvesela můžeme používat.