Previous Article Next Article Přístřešek na automobil
Posted in Zboží

Přístřešek na automobil

Přístřešek na automobil Posted on 11.8.2021


Každý automobil vydrží spoustu let, ovšem pokud se o něho jeho majitel poctivě stará. Nejede jenom o to, že automobil umyjete na myčce, ale jde o kompletní péči. Na automobil v garáži, nebo v přístřešku neprší a neovlivňují ho povětrnostní a klimatické změny. Pokud si vážíte svého automobilu a máte dostatek místa vedle domu, nebo za domem, tak si nechte postavit přístřešek.

přístřešky

Přístřešky na auto, je dokonalá věc, kterou využívá mnoho lidí. Díky přístřešku na automobil neprší, nepadá sníh a kompletně ho neovlivňuje počasí. Také je chráněné proti slunci a nezpůsobuje vyblednutí barvy. Přístřešek lze navíc pořídit již za pár desítek tisíc a vydrží Vám mnoho let. Samozřejmě pod podmínkou, že se budete o přístřešek starat a budete ho lakovat, či mořit.

Firma pergoly-Trutnov, vyrábí dřevěné přístřešky na auta už nějaký ten rok a jsou velice oblíbení. Jejich přístřešky jsou nejen za dobrou cenu, ale také dlouho vydrží a hezky vypadají. Tyto přístřešky dokonale nahradí garážové stání a přitom Vás nevyjdou nijak draze. Pevná konstrukce díky smrkovým hranolům vydrží silné větry a navíc dokonale doplní vzhled samotného domu. Dokonale se hodí vedle domu, nebo do zahrady. Samozřejmostí je, že firma vyrábí i přístřešky na dvě auta a tak zabijete dvě mouchy jednou ranou. Navíc nebudete muset v zimním období škrábat led ze skla, ale rovnou nastartujete a můžete vyrazit.

přístřešky (2)

Kromě přístřešků dělá tato firmy i jiné výrobky, které jsou k vidění na jejich webových stránkách. Mezi ně patří dřevěné zástěny, ploty, truhlíky a květináče, ale také dřevěné pergoly, nebo zahradní altánky. Všechny výrobky jsou k vidění v sekci fotogalerie, kde jsou výrobky vyfoceny hned po realizaci u zákazníka. Možná díky nim dostanete inspiraci pro ten Váš.

Pokud tedy přístřešek na automobil, tak jedině od této firmy, která má dobré ceny a vysokou kvalitu.