Previous Article Next Article Vzrušující hobby pro aktivní muže
Posted in Hobby

Vzrušující hobby pro aktivní muže

Vzrušující hobby pro aktivní muže Posted on 30.4.2023

Pilotní průkaz

Podle statistik je mezi majiteli pilotních průkazů nejvíce mužů narozených ve znamení Vodnáře. Koresponduje to s povahou tohoto nekonfliktního vzdušného znamení, i když je to jen jedna z podob vyjádření touhy po svobodě a naplnění životní výzvy být dostatečně kreativní a zároveň prožít vzrušující dobrodružství.
double decker

Není jistě nutné vyzdvihovat, že každý pilot se těší velkému respektu a úctě, všichni si dokážeme představit, jak obtížné je udržet stroj ve vzduchu, zvládnout teoretický výcvik a zakončit jej praktickými dovednostmi. Létání je sice nákladný koníček, ale překrásný a fascinující.

Lyžování

Výuka lyžování je v naší zemi podpořena mnohaletou tradicí, tomu také odpovídá masovost a množství lyžařských areálů, které stále prosperují. O lyžování je zájem a kdo této vášni propadne, zpravidla jej provází po celý zbytek života. Podmínkou dnes není ani vlastní vybavení, stačí jen vůle trochu se hýbat i s lyžemi nebo snowboardem z půjčovny.
lyžařská výbava

Tento působivý sport vás naučí obratnosti, koordinaci pohybů, bleskovému odhadu situace, přenášení těžiště, ale především prožijete radost z jízdy, jakou nelze simulovat ani v té nejlepší virtuální realitě. Díky výrobě technického sněhu lze tuto aktivitu provozovat od prosince až do dubna.

 Šipky

K tomu, abyste provozovali tuto vzrušující zábavu, nepotřebujete žádných značných investic. Jednoduchý terč i s kvalitními šipkami zakoupíte za pár stokorun. Terč pověsíte ve výšce postavy do vzdálenosti minimálně tří metrů od házecí čáry a můžete začít.
šipky v terči

Potřebujete odreagovat od náročné práce, vydechnout a chvíli relaxovat, čelit stresu a přijít na jiné myšlenky? Opusťte pracoviště a běžte si zaházet. Mimochodem, víte, že úspěšní podnikatelé, manažeři a zkušení majitelé některých firem vybavují pracoviště terči se šipkami, aby se ve firmě vylepšila pracovní atmosféra?