Previous Article Next Article Správné díly se vždycky hodí
Posted in Zboží

Správné díly se vždycky hodí

Správné díly se vždycky hodí Posted on 24.8.2018

Mít doma na zahradě skákací trampolínu je skvělá věc. Ovšem tím, že ji zakoupíte a postavíte, není všechno. Jako o vše je potřeba pečovat a dohlížet na to, že všechno funguje tak jak má. Trávíte tam volný čas se svou rodinou, vaše děti, případně děti vašich kamarádů nebo blízkých rodin. Stačilo by zanedbání nějaké maličkosti a může být na světě velký problém.
trampolína se sítí.jpg

Jaké náhradní díly je tedy třeba mít doma připravené pro případ, kdy by bylo nutné okamžitě zasáhnout? Ochranná síť patří asi k těm prvním, které nás všechny napadne. Bez té by to rozhodně nešlo. Díky síti se udržíme v bezpečném místě, tak aby se nám nic nestalo, případně jsme nevyskočili někam, kde už to nebude tak měkké, jako dopad na trampolínu. Dalším důležitým komponentem je úchyt na skákací plochu, protože síť tam nebude držet jen na dobré slovo! Když trampolína bude mít tyto ochranné prvky, nemusíte se bát nechat své děti na trampolíně samotné, a můžete se tak věnovat vašim oblíbeným aktivitám na zahradě, jako je například zahraničení apod. … Na své děti neustále vidíte a máte je pod dohledem.

Není potřeba zmiňovat, že je nutné pravidelně kontrolovat i skákací plochu, aby nedošlo k vytvoření malé dirky, která se může po čase rozjet ve velkou a následně se celé dno může protrhnout. To by bylo pro všechny velice nepříjemné. V tomto případě okamžitě vyhledejte specializovaný obchod a daný problém řešte!
pružina trammpoliny.jpg

Toto příslušenství, které by mělo tvořit povinné vybavení každí trampolíny, je možné zakoupit ve specializovaných obchodech, kde se prodávají přímo trampolíny. Rozhodně tam narazíte na další užitečné komponenty či příslušenství, které vám zajistí dokonalou bezpečnost pro vás a vaše děti. Proškolený personál vám v daném obchodě rád pomůže, případně můžete navštívit i e-shopy, kde máte rádce přímo na drátě a můžete se na cokoliv zeptat, případně se poradit.