Posted in Životní styl

Pomocník pro obranu při případném útoku

Pomocník pro obranu při případném útoku Posted on 18.12.2017

Chcete předcházet případům, které se v dnešní době bohužel poměrně často stávají a vyvarovat se přepadení nebo okradení? Zásadním pravidlem je vyhýbat se osamělým a špatně osvětleným místům, což možná ovšem někdy moc dobře nejde, když máte takovou cestu a jinudy jít nemůžete. Především na podzim a v zimě, kdy jsou dny kratší, noci delší, dříve se stmívá, do práce chodíváte za tmy a domů z práce také. Možná chodíte po špatně osvětlené ulici nebo parkem, kde se může útočník snadno někam schovat a vy si ho třeba ani nemusíte všimnout.

násilný čin

Že za sebou máte kurzy sebeobrany? Někdy ani takový absolvovaný kurz sebeobrany nemusí stačit. Chce to ještě nějakou pomůcku, se kterou se ubráníte rychle a efektivně. Pro takové případy je dobré mít vždy po ruce něco účinného a především legálního, s čím se případnému útočníkovi ubráníte, znehybníte ho a získáte tak čas k tomu, abyste mohly utéct do bezpečí nebo si zavolat o pomoc.

Praktickým pomocníkem pro takové případy je dámský paralyzér s LED svítilnou. Kromě funkce paralyzování a zneškodnění útočníka vám také poslouží jako zdroj světla na špatně osvětlených místech. Vy lépe uvidíte na cestu a zároveň se také budete cítit jistěji. A jak vlastně takový paralyzér v praxi funguje? Jeho použití je naprosto jednoduché, stačí ho jen mít po ruce a nebát se ho v případě nebezpečí použít. Stačí jeden jediný stisk a útočník bude neschopen pohybu.

pouliční světlo

Tento malý kompaktní pomocník se vejde do každé kabelky a také má i pěkný design. Když budete mít tohoto pomocníka pro sebeobranu vždy při sobě, budete se moci cítit jistěji za každé situace. Pořiďte si tohoto pomocníka pro sebeobranu také do vaší kabelky a získejte větší jistotu při cestě špatně osvětlenou ulicí nebo parkem. Nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit a kdy ho třeba právě vy budete muset použít.

Pomocník pro obranu při případném útoku
Ohodnoťte příspěvek