Previous Article Next Article Pomocník pro obranu při případném útoku
Posted in Životní styl

Pomocník pro obranu při případném útoku

Pomocník pro obranu při případném útoku Posted on 18.12.2017

Chcete předcházet případům, které se v dnešní době bohužel poměrně často stávají a vyvarovat se přepadení nebo okradení? Zásadním pravidlem je vyhýbat se osamělým a špatně osvětleným místům, což možná ovšem někdy moc dobře nejde, když máte takovou cestu a jinudy jít nemůžete. Především na podzim a v zimě, kdy jsou dny kratší, noci delší, dříve se stmívá, do práce chodíváte za tmy a domů z práce také. Možná chodíte po špatně osvětlené ulici nebo parkem, kde se může útočník snadno někam schovat a vy si ho třeba ani nemusíte všimnout.

násilný čin

Že za sebou máte kurzy sebeobrany? Někdy ani takový absolvovaný kurz sebeobrany nemusí stačit. Chce to ještě nějakou pomůcku, se kterou se ubráníte rychle a efektivně. Pro takové případy je dobré mít vždy po ruce něco účinného a především legálního, s čím se případnému útočníkovi ubráníte, znehybníte ho a získáte tak čas k tomu, abyste mohly utéct do bezpečí nebo si zavolat o pomoc.

Praktickým pomocníkem pro takové případy je dámský paralyzér s LED svítilnou. Kromě funkce paralyzování a zneškodnění útočníka vám také poslouží jako zdroj světla na špatně osvětlených místech. Vy lépe uvidíte na cestu a zároveň se také budete cítit jistěji. A jak vlastně takový paralyzér v praxi funguje? Jeho použití je naprosto jednoduché, stačí ho jen mít po ruce a nebát se ho v případě nebezpečí použít. Stačí jeden jediný stisk a útočník bude neschopen pohybu.

pouliční světlo

Tento malý kompaktní pomocník se vejde do každé kabelky a také má i pěkný design. Když budete mít tohoto pomocníka pro sebeobranu vždy při sobě, budete se moci cítit jistěji za každé situace. Pořiďte si tohoto pomocníka pro sebeobranu také do vaší kabelky a získejte větší jistotu při cestě špatně osvětlenou ulicí nebo parkem. Nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit a kdy ho třeba právě vy budete muset použít.