Previous Article Next Article Focení těhotných
Posted in Business

Focení těhotných

Focení těhotných Posted on 26.1.2018


Jste těhotná a máte ve vašem bříšku miminko? Chtěli byste si s partnerem nebo vy sama udělat fotky, na kterých budete s miminkem, když ještě není na světě a je součástí vašeho těla? Tohle je jistě velice intenzivní období každé matky. Je to něco intenzivního, co ženy prožívají opravdu hodně. Je to opravdu luxusní a opravdu skvělé.

žena těhotná

Focení těhotnýchje specialita právě této profesionální ženy, která vám udělá krásné vzpomínky, které si pak budete moci nechat vyvolat do alba, vytvořit z toho krásné a originální dárky pro členy rodiny, jako je vaše maminka, budoucí babička vašeho miminka a udělat z toho třeba krásný hrníček nebo polštář, který bude originálním dárkem třeba pro vašeho partnera. Je zde několik možností. Hlavně budete mít vzpomínku a to je opravdu důležité, protože pak tohle období uplyne a vy nebudete mít žádné vzpomínky a v tomhle ohledu to už nikdy nedoženete, protože čas se vrátit nedá. Budete nadšení, jak se to všechno bude krásně vyvíjet a co za krásné obrázky vzniknou.

pusa na břicho

Zkušenosti
Nebojte se, tahle paní má opravdu hodně zkušeností a ví, co a jak má udělat, aby z toho vznikl krásný výsledek podle vašich představ. Můžete se podívat třeba na její díla, co všechno vytvořila. Je to všechno na internetových stránkách, kde najdete i ceník a další informace, jako je telefonní číslo, emailová adresa a podobně. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, tak stačí napsat a tohle všechno bude pro vás jednoduché. Je důležité, abyste si domluvili termín dostatečně dopředu, aby se nestalo, že vás třeba někdo předběhne a pak to nestihnete, protože se třeba termín porodu blíží, potom bude škaredé počasí a podobně. Raději si všechno domluvte dostatečně dopředu a uvidíte, že to nebude špatná volba a že toho rozhodně nebudete litovat. Zařadíte se mezi všechny spokojené maminky a tatínky, co tohle podstoupili a teď jsou spokojení.