Previous Article Next Article Plátěná taška
Posted in Zboží

Plátěná taška

Plátěná taška Posted on 28.12.2021

Plátěné tašky s vlastním potiskem, co si pod tímto pojmem představíme ? Jako první asi tašku pro vlastní využití nebo jako krásný dárek pro nějakou vaší blízkou osobu. Ale pozor tyto tašky se dají použít jako i jako firemní dárek, tedy jako dárek pro vaše zaměstnance, klienty nebo partnery. Takže jednou z výhod je že tyto tašky se díky výběru vlastního potisku můžou stát i reklamní „poutač“.

Plátěná taška

Plátěné tašky s vlastním potiskem Promodárky. Na tomto e-shopu seženete hnedka hnedka nespočet krásných a opravdu velikých tašek. Jejich tašky jsou prostorné a mají dostatečně velikou plochu pro vámi vybraný obrázek či logo. Tyto tašky stojí cca od 20 Kč do 197 Kč, tyto ceny jsou však jenom tašek bez potisku k ceně s potiskem se dostaneme v další části našeho článku 🙂

Na výběr máte opravdu z veliké škály barev např. Černá, Červená, modrá, oranžová, hnědá nebo třeba zelená. Jejich tašky jsou velice z příjemného materiálu a tím je stoprocentní bavlna. Rozměry jsou různé a ve většině případech si je můžete vybrat samy.

Rozšířená barevná škála

A jak je to s tím potiskem ? Samotný potisk se provádí celkem ve třech krocích.

1) umístění – Obrázek či logo můžete umístit bud na střed nebo zadní část tašky.

2) Potisková technologie – na výběr budete mít že dvou druhů potiskové technologie a tím je Sítotisk (jedná se o sítotisk textilní) a Transfer

3) Počet barev – Při potisku vaší tašky můžete skombinovat až 4 barvy, ale u každého druhu tašky se potisk liší.

A jako poslední je tedy cena potisku – Cena s potiskem je celkem 767 Kč a někdy se to může vyšplhat až na 902 Kč

Až budete vkládat daný obrázek či logo, musí to být ve formátu AL, CDR, EPS, PDF

Když se vrátíme zpátky k materiálu – Máte na výběr ze tří různých. Všechny tři jsou bavlna ale liší se to g/m2.

Bavlna – 100 g/m2

Bavlna – 140 g/m2

Bavlněné plátno – 280 g/m2

A jak už bylo řečeno tašky jsou velice odolné a prostorné, takže jsou ideální na nějaký větší nákup. Vejde se vám tam spoustu věcí a díky přírodnímu materiálu se nemusíte bát že by se vám taška po cestě domů protrhla.