Previous Article Next Article Komplikované vztahy mezi mužem a ženou nemusí být takové
Posted in Životní styl

Komplikované vztahy mezi mužem a ženou nemusí být takové

Komplikované vztahy mezi mužem a ženou nemusí být takové Posted on 18.1.2019

Říká se, že vroucné láskyplné objetí je někdy víc, než samotný sexuální akt. V takovém okamžiku dochází mezi dvěma lidmi k předávání energie a někdy nás dokáže nasytit natolik, že po takové zkušenosti toužíme něco podobného zopakovat.
silueta muže se ženou

Romantická duše

Každý z nás je ve své podstatě romantickou duší. Nemusíte s námi souhlasit, ale i ten nejzarputilejší tvrďák jednou povolí. Pod maskou neoblomné, přísné a chladné tváře se vždy skrývá touha po krásných zážitcích, něčem příjemném, zábavném, smysluplném a zároveň okouzlujícím. Romantika se projevuje v mnoha směrech a měli bychom se snažit v sobě probudit její dřímající potenciál. Ať už je ten váš zaměřený jakkoli, vždy tuto snahu oceníte v podobě procházek krajinou nebo cyklistických výletů, uměleckými sklony výtvarnými a hudebními, amatérskou fotografií, případně kuchařským uměním. Mimochodem, právě v kuchyni muži dokážou zazářit, že je ženy zbožňují.

Komunikujte mezi sebou

Jestliže jste někdy navštívili psychologa, pravděpodobně vám doporučil nedusit nic v sobě a všechny své pocity, touhy a přání ventilovat. Komunikovat se svým okolím. Zvláště důležitá je komunikace mezi partnery, je totiž známo, že partnerský vztah je dlouhodobě funkční pouze tehdy, je-li postavený na pevných pilířích vzájemné důvěry. Můžete-li se vzájemně jeden druhému svěřit i s těmi nejtajnějšími přáními, která se zpravidla týkají citového života a sexuality, máte vyhráno .
držení ruky

Objetí a doteky

Muži svou sexualitu prožívají tak trochu odlišně ve srovnání s ženami, ale právě zde často naráží kosa na kámen. Partnerku neuspokojíte „rychlovkou“, podstatná je hlavně předehra, mazlení, líbání, doteky, něžnosti. Ženy jsou nesmírně citlivé a vyžadují pozornost a něhu, dobře rozpoznají, s jakým citem k sexu jejich partneři přistupují, a to včetně délky samotného pohlavního styku. Ostatně, jestliže mezi dvěma milenci funguje komunikační úroveň a klape to i v posteli, takový vztah bývá na celý život.