Previous Article Next Article Čekání kvůli zpoždění
Posted in Business

Čekání kvůli zpoždění

Čekání kvůli zpoždění Posted on 16.9.2019

Tohle všechno musí být pro vás opravdu velmi nepříjemná situace, zvláště když čekáte na další letadlo, které máte objednané dlouhou dobu dopředu. Je nám to všechno opravdu moc líto, ale nabízíme vám za to skvělé finanční odškodnění, které můžete požadovat po dopravci, když udělal nějakou chybu na vlastní straně. Za chybu dopravce se nepovažují přírodní katastrofy, špatné počasí, různé bezpečnostní situace, nejrůznější omezení letového provozu a také to může být stávka třetí strany. Věděli jste, že pokud je nepříjemné zpoždění delší jak třeba 5 hodin, tak máte právo na to, abyste let vynechali a letěli jste jiným letadlem? Navíc propadlou letenku vám dopravce musí proplatit, takže to určitě sami zkuste. My se specializujeme právě na to, abychom pro vás dostali peníze od dopravce a bez vašeho utrpení.

čekání

Pomoc

My vám vždy můžeme podat tu pomocnou ruku, kterou vy budete potřebovat. Důležité je nebýt na to sami a mít někoho, na koho se opravdu vy jako klienti, můžete spolehnout a celou situaci bez výčitek přenechat. Zvolte si právní cestu, která je jistota, protože my většinou z devadesáti pěti procent vyhráváme, protože si dopředu zjistíme všechna fakta, jestli máte vy, jako klienti na vyplacení kompenzace právo a my podle toho do toho jdeme nebo ne. Velkou výhodou je, že nám za služby zaplatíte, až ty peníze vyhrajeme pro vás, takže vy nic ze svojí kapsy dopředu platit nebudeme, ale pak si vezmeme peníze za služby z toho, co dostanete od společnosti.

spoždění

Všechny výhody

  • Nic nebudete muset řešit vy a všechno my
  • Neplatíte dopředu, jen v případě úspěchu
  • Nic neriskujete

Zavolejte nám a klidně se hned na všechny další podrobnosti o naší spolupráci. Všechno zvládneme pro vás udělat a hlavně rychle. Všechno dokončíme v klidu a bez problémů. Třeba si hned vyberete.