Previous Article Next Article Když se chcete dobře vyspat, zvolte dřevěnou postel
Posted in Zboží

Když se chcete dobře vyspat, zvolte dřevěnou postel

Když se chcete dobře vyspat, zvolte dřevěnou postel Posted on 12.9.2019


Víte, proč je dřevěná postel od výrobce Masivní dřevěný nábytek – borovice masiv lepší než jakýkoli jiný materiál?
Dřevo vám nabízí nespornou kvalitu a mnoho výhod k tomu. Na dřevěné posteli se proto zaručeně dobře vyspíte. Tím spíše, že je všeobecně známo, že kvalita vašeho spánku nezáleží pouze na matraci, ale také na rámu postele.
Už jste někdy spali na posteli, která se pod vámi v průběhu noci hýbala a neustále vrzala? V tom případě jistě potvrdíte, že to nebyl příjemný zážitek. S velkou pravděpodobností jste se tak příliš nevyspali.

žena skákající na rozestlané posteli

Nicméně postel může vaši životní pohodu ovlivňovat i jinými způsoby. Třeba tím, že působí na vaše zdraví. Ráno by se měl člověk ideálně probudit odpočatý a v dobré kondici. Mnoho lidí naopak často trápí nepříjemné bolesti hlavy. Taková bolest hlavy může mít mnoho příčin, ale kupodivu až příliš často se na ní podepisuje nevhodné vybavení ložnice – například nekvalitním nábytkem z dřevotřísky, která obsahuje nebezpečná lepidla, z jejichž výparů vás rozbolí hlava. Jistě i vy si vybavíte typický zápach místností nově vybavených nábytkem z plastu či dřevotřísky – a právě to je ono. Zatímco několik prvních dnů je takový zápach intenzivně cítit, ani později jen tak nevymizí, jen už se do ovzduší nebude uvolňovat v takovém velkém množství.
Zmínit je potřeba i to, že nábytek z masivního dřeva je na první pohled krásný. A dobře zapadne do libovolného interiéru.

postel v interiéru

Takže pokud svůj byt ladíte do toho posledního detailu, nemusíte mít obavy, že byste právě nábytkem z masivu něco pokazili. Ba naopak, masivní dřevo jako každý přírodní materiál dokonale zapadne do nově vytvářených, i plně vybavených interiérů. A pohled na něj vás bude stejně těšit nyní, tak jako za několik let, dokonce i později. Je to dáno tím, že dřevo stárne do krásy, třeba tak jako víno – jeho barva je s přibývajícími léty více intenzivní, rovněž i jeho letokruhy.