Previous Article Next Article Prostě bydlete v mobilheimu, co je na tom
Posted in Zboží

Prostě bydlete v mobilheimu, co je na tom

Prostě bydlete v mobilheimu, co je na tom Posted on 22.7.2018

Nemáte vlastní bydlení, protože stále ještě poletujete po republice, ale i po světě, jako silnoproudař? To je ale zaměstnání! Tak trochu kočujete, viďte?

vozíky

  • A kde máte zázemí?
  • Na ubytovně v Praze?
  • A jak dlouho ještě budete takhle brázdit republiku?
  • Nechcete se usadit ve svém? Na ubytovně Vás později nenechají.
  • Uvažujete o koupi malého rodinného domku?
  • A nebyl by lepší mobilheim praha, když to máte u nosu?

Nebojte se, že budete muset jezdit s domem na kolečkách od města k městu. Výhodou mobilheimu v Praze je, že Vám dům přivezou na místo, zatímco Vy budete někde viset na sloupu vysokého napětí a spravovat nějaké ty obvody, nebo co to vlastně opravujete.

Ale také u toho usazení samozřejmě můžete být. A dokonce i s batohem svých osobních věcí. Protože až mobilheim, který jste si v Praze vybral, usadí, Vy se rozloučíte s jeřábníkem a můžete si vybalit. Nebo jeřábníkovi uvařte hned kávu a posaďte se uvnitř domu, nebo před domem, a dejte pár chlapských slov.
A že budete mít židle a stůl, to už budete vědět, protože báječný mobilheim v Praze je už plně zařízený! A nepleťte si to pořád s nějakým karavanem! Mobilheim Praha je dům! Normální dům, ve kterém budete prožívat další etapu svého života. A jestli Vám bude chybět kočovný život silnoproudaře, tak se za čas můžete posunout zase o kus dál.

caravana

Víte, co by bylo zábavné?
Kdybyste potkal na cestách ženu svých snů, ale ona by byla z daleka. A Vy byste jí jen řekl: Za pár dní se k Tobě přestěhuji blíž. A přijel byste i s pražským mobilheimem! To by nemělo chybu, viďte?
Ale to je jen informace o tom, že přestěhovat se i s domem není vůbec žádný problém. A to je snad na mobilheimu v Praze to skvělé! Komu by se poštěstilo neměnit příbytek, a přitom se odstěhovat do jiné lokality? Nikomu jinému, než tomu, který má svůj dům na kolečkách!