Previous Article Next Article Žádný přívod elektrické ani tepelné energie
Posted in Bydlení

Žádný přívod elektrické ani tepelné energie

Žádný přívod elektrické ani tepelné energie Posted on 8.7.2018

Pro každého bazénového nadšence je zde naprosto ideální prostředek, jak po koupání ze sebe smýt zbytky chloru, když v létě vylezeme z bazénu, nebo jak ze sebe můžeme již před vstupem do bazénu smýt jakékoliv nečistoty a nevnášet tak do vody v bazénu špínu, prach nebo také zbytky krémů na naši kůži. Všechny tyto věci většinou pouhým okem ani nepostřehneme, ale jakmile vstoupíme do bazénu, tak voda si je bohužel nějakou dobu bude pamatovat.

moderní bazén

Díky tomu, že se před vstupem do našeho rodinného domácího zahradního bazénu ovlažíme a trochu omyjeme, nebudeme muset následně do vody v bazénu přidávat ani tolik chemie, protože voda bude daleko čistější. Bude vám za to jistě vděčná.

tělo modela

Solární sprchy, co jsou to za produkty?

Solární sprcha je moderní přístroj, který je velice jednoduchý na ovládání a velice praktický. Nejde o nic složitého. Abyste si ji doma nainstalovali, potřebujete k tomu pouze přívod vody na vaší zahradě, rovné a stabilní místo, tedy nějaký pevný podklad, ale může být klidně travnatý a také slunné místo, aby vám na tělo sprchy mohly každý den dopadat sluneční paprsky. Díky tomu se tělo nahřívá, a jakmile pustíte kohoutek, tak vám poteče příjemně teplá voda. Osvěžíte se nebo ovlažíte, ale můžete mít i vodu teploučkou, protože ta může dosahovat až neuvěřitelných 60°C. Všechno se dá regulovat pomocí páčky, takže se nemusíte bát, že by na vás stříkala pouze takto horká voda.

vyšší mech

  • Tento produkt nepotřebuje žádné další přívody elektrického nebo tepelného zdroje. Vystačí si bohatě sám pouze s přívodem na vodu.
  • Produkt je vyrobený z kvalitního a odolného plastu. Spolehlivě a snadno ji připevníte na jakýkoliv zpevněný povrch.
  • Každé balení obsahuje vše, co k instalaci budete potřebovat, proto nemusíte nic dokupovat zvlášť. Dokonce ji můžete klidně časem přemístit na jiné slunné místo. Pro jiný přenos se hodí spíše přenosné typy.