Previous Article Next Article Proč používat pouzdra na brýle
Posted in Zboží

Proč používat pouzdra na brýle

Proč používat pouzdra na brýle Posted on 8.7.2022

Sluneční, ale i dioptrické brýle jsou dnes již velmi kvalitně a precizně zpracované, ale i tak je třeba pečlivě opatrovat, aby se neponičily. O obroučky, ale hlavně o skla je třeba pečovat. Sklo lze čistit speciálními hadříky. Nikdy nepoužívat suchý kapesník. Je možné je umýt i vodou s jarem. Brýle, které se často sundávají a nandávají, bývají více znečištěné. No, a pokud nosíte brýle nepřetržitě celý den, tak moc dobře víte, jak se dokážou znečistit.

Abychom zabránili zničení, poškrábání i rozbití brýlí, pak je dobré mít pouzdra na brýle. Vyrábí se mnoho pouzder z různých materiálů, ale také v různém zpracování, designu, barev i tvarů. Vybrat si může opravdu každý podle svého vkusu a přání. Můžete tak mít decentní tvrdé pouzdro v koženém provedení anebo naopak měkké a vystlané pouzdro ve svítivých a výrazných odstínech.

dámské brýle

Pouzdra stejně tak jako brýle, tak plní nejenom ochrannou funkci, ale také estetickou. Díky brýlím doladíte celý outfit a stejně tak k němu můžete doladit i pouzdro na brýle. Pouzdra mohou ladit s kabelkou, brýlemi anebo vaším celkovým stylem.

Pouzdra se hodí jak na dioptrické brýle, tak také na ty sluneční. Sluneční brýle se sundávají častěji. Měly by se sundat při příchodu do restaurace a celkově po příchodu do budovy, nebo když s někým venku komunikujete. Sluneční brýle jsou tak častěji dokládané a proto je větší pravděpodobnost, že se mohou skla poškrábat a celkově brýle rozbít. Proto je dobré na ně mít pouzdro, do kterého brýle vždy uklidíte a ve kterém budou v bezpečí i v kabelce či batohu. Pouzdro se brýlemi můžete nechávat i v autě a mít je tak vždy po ruce.

pouzdro na brýle

Díky širokému a zajímavému provedení pouzder tak seženete pouzdra jak pro dámy, muže, tak i pro děti. Díky hravému a zajímavému zpracování pouzder pro děti, tak můžete děti lépe nemotivovat aby si brýle schovávali do pouzdra a tím zajistili jejich delší životnost a ochránili je tak před všemi nástrahami, které by je čekali v dětském batohu.