Previous Article Next Article Chybí peníze na investice?
Posted in Finance

Chybí peníze na investice?

Chybí peníze na investice? Posted on 12.5.2021

V soukromém byznysu je člověk jednou dole a jednou nahoře. I kdyby chtěl někdo za všech okolností jenom prosperovat, což chtějí vlastně všichni soukromníci, nejednou se to prostě nedaří a podnikatel selhává. A to ne jenom vlastní vinou, příčin této nepříjemnosti bývá obvykle daleko více.

A jak překonat období nedostatku? Jak to zařídit, aby se podnikání i v nelehkých dobách udrželo nad hladinou a nezbankrotovalo se?

část mince

Nejednou už je tu k dispozici jenom jedno jediné řešení. Jímž je půjčka. Podnikatelská půjčka totiž dokáže nabídnout peníze k investování do soukromého byznysu, jež by se jinak nedaly dohromady, a může tak pomoci jak překonat těžké časy, tak i nastartovat a realizovat změny, jež povedou k lepším vyhlídkám do budoucnosti.

A která podnikatelská půjčka je přesně ta pravá, pro kterou by se měl podnikatel v tísni rozhodnout?

české koruny

Pokud je takový soukromník ve skutečně svízelné situaci, pokud mu jeho firma vynáší jen velice málo, jeho daňové přiznání není důvodem k pýše, a navíc jsou tu třeba i nějaké ty negativní záznamy v registrech dlužníků, exekuce a podobně, dá se na většinu nabízených půjček rovnou zapomenout, ty někomu takovému poskytnuty nebudou. Ale nebankovní hypotéka bez registru Férová hypotéka je i v takových chvílích sázkou na jistotu. Ta se i v hodně komplikované situaci získat dá. A to proto, že se její splácení zaručuje zástavou nemovitosti, a to zbavuje jejího poskytovatele – nebankovní společnost – obav z možného nesplácení.

A tak se stačí obrátit právě sem a podnikateli v nesnázích se tu rychle a jistě vyhoví. Což je přesně to jediné, co může nejednou udržet něčí byznys nad vodou. Protože schází-li peníze vlastní, jimiž by se daly financovat žádoucí změny k lepšímu, nejednou není jiný zdroj financování než tento. A bylo by krajně bláhové tuto možnost opomenout a nevyužít.