Previous Article Next Article Poruchy erekce postihují až 50 % mužů ve věku nad 50 let
Posted in Business

Poruchy erekce postihují až 50 % mužů ve věku nad 50 let

Poruchy erekce postihují až 50 % mužů ve věku nad 50 let Posted on 14.10.2023


Co to je porucha erekce?

Jedná se o neschopnost udržet erekci penisu v dostatečné tuhosti a po dostatečnou dobu potřebnou pro kvalitní pohlavní styk. Jde o velmi častý problém u mužů nad padesát let, kteří touto poruchou trpí až v 50 procentech, ale zdaleka se nevyhýbá ani mladším. Podle odborných studií problémy s erekcí, alespoň problémy dočasné, postihly během života většinu mužů. K medicínským příčinám se řadí ateroskleróza, kouření, diabetes, operace v pánvi, ale objevuje se také při léčbě vysokého tlaku.

Lékař

Erekci navíc ovlivňují některé užívané léky. Poruchy erekce se mohou dostavit znenáhla a v plné síle, ale také mohou přicházet plíživě a problémy mohou gradovat. Nedostatečná erekce může ovšem signalizovat i nějaký jiný vážný zdravotní problém. Příčin může být opravdu mnoho, ovšem jednou z nejčastějších bývá příčina prostá a bez návaznosti na další jiná onemocnění. Může se jednat o psychogenní příčinu, která spočívá převážně v nezdravém životním stylu a přemíře stresu. Alkohol, kouření, časté ponocování, nedostatek pohybu a nervové vypětí mohou být také spouštěči poruch erekce.

Moderní preparáty

Ke zdárnému řešení problému vedou dvě cesty. Jednou z nich je navázání spolupráce s odborníky z oboru medicíny a prověření všech možných fyzických příčin. Pokud ovšem jinak nepociťujete žádné jiné zdravotní problémy a erektilní nedostatečnost si nedokážete nijak vysvětlit, je možné, že se obejdete bez nepříjemných vyšetření. Zamyslete se nad svým současným životním stylem, zkuste ho změnit do zdravější podoby a doplňte tuto změnu užíváním volně dostupných preparátů, které budou pozitivně působit na vaši erekci. Jedná se o generika známé viagry, která se na volném trhu ovšem sehnat nedá. Tyto preparáty, které dokážou bojovat s erektilní dysfunkcí na stejném principu, jsou volně dostupné a snadno objednatelné přímo z internetu.