Previous Article Next Article Jednoduchá záruka za úvěr, pořádný balík peněz na ruku
Posted in Finance

Jednoduchá záruka za úvěr, pořádný balík peněz na ruku

Jednoduchá záruka za úvěr, pořádný balík peněz na ruku Posted on 5.11.2019

Vyrazili jste do banky žádat o půjčku a oni vás odmítli kvůli nízkým příjmům? Tak taková situace potkává stále více lidí. A často i těch, které by nikdy předtím nenapadlo, že je jejich příjem nízký. Možná i vy máte naprosto průměrný český příjem a nyní nevíte, co si počít, když nutně potřebujete peníze a vaše bonita je údajně příliš nízká.růst financí, šipka, skok
Nezoufejte, neházejte flintu do žita, zkuste to u nebankovní společnosti. Ať už zde požádáte o klasickou nebankovní půjčku, americký úvěr anebo o hypotéku bez doložení příjmu, jistě neodejdete s prázdnou.
To, co můžete očekávat v nebankovní společnosti, je především vstřícný a lidský přístup. Nikdo se vás nebude snažit nacpat do nějakých tabulek, nebudete muset plnit náročná kritéria jen proto, že má někdo pocit, že to tak bude lepší. Vlastně toho, co budete muset splnit, ani příliš nebude. Většinu za vás obstará pověřený specialista společnosti.
Každopádně nejdůležitější ze všeho je začít, a to uděláte tak, že vyrazíte na internet a na webových stránkách společnosti vyplníte krátký online formulář žádosti o půjčku. To, čemu byste v takovém případě měli věnovat zvýšenou pozornost, je adresa nemovitosti, kterou budete za úvěr ručit.peníze na dlani, libra – symbol
Každý nebankovní úvěr vyžaduje ručení nemovitostí, ať už zvolíte libovolný typ majetku. Právě díky takové solidní a dostatečně silné záruce vám může poskytovatel půjčky vyjít maximálně vstříc, neboť má jistotu, že o peníze, které do vás vloží, nepřijde. A pokud náhodou nebudete schopni splácet, vaše nemovitost mu vynaložené výdaje vynahradí.
Proto vždy můžete žádat o úvěr až do výše sedmdesáti procent tržní hodnoty nemovitosti, kterou budete ručit. Takže pokud si jako záruku zvolíte například velký rodinný dům, anebo firemní areál, můžete oproti této záruce získat opravdu tučný balík peněz. A s ním pak naložíte podle svých představ a bez zbytečných omezení.