Previous Article Next Article Alternativní cigarety
Posted in Business

Alternativní cigarety

Alternativní cigarety Posted on 29.8.2023


Všichni víme, že kouření je nezdravé. Ničí nám zdraví od první cigarety. Někteří i přesto začnou kořit ve velmi raném věku. Výjimkou nejsou ani kuřáci teprve v pubertě. Rozhodnutí je na každém z nás, a pokud někdo kouřit chce, těžko mu to někdo vymluví. Zejména dospívající lidé se nechávají snadno ovlivnit svým okolím. Právě v období dospívání většina lidí začíná s cigaretami. Je to proto, že se chtějí vyrovnat ostatním a také zapadnou do party. Drtivá většina z nich potom kouří celý život. Z nich se někteří pokouší sice s kouřením přestat, ale svou snahu nedotáhnou do konce.

fialová cigareta

Elektronická cigareta je lepší
Klasická cigareta obsahuje stovky látek, které by v ní vůbec nemusely být. Princip cigarety je v tom, že se spaluje tabák. Jenže výrobci cigaret do nich přidávají například dehet. Společně tyto látky často dokážou způsobit i rakovinu, kterou kuřáci dostat sice nemusí, ale vyloučeno to u nich není. I z tohoto důvodu část kuřáků přešla od klasických cigaret k elektronické cigaretě, která by podle části vědeckých výzkumů měla být o něco méně škodlivá. Jednoznačný závěr sice vědci ještě nevyřkli, ale je to velice pravděpodobné. Elektronická cigareta neobsahuje tolik škodlivin a funguje na jiném principu. Kouřit se může díky nahřívání náplně, která taktéž obsahuje nikotin, který je pro kuřáky to nejdůležitější.

kouření vape

Elektronických cigaret dnes existuje opravdu nespočet. Všechny ale potřebují baterii a náplně. Obchody prodávající tato zařízení prodávají i náhradní díly a samozřejmě i e liquid příchutě. Vyzkoušet můžete nejenom klasickou cigaretovou chuť, ale i různé ovocné příchutě. Ochutnejte něco z naší nabídky, která je velmi pestrá a díky které ochutnáte i něco co vám klasické cigarety zatím nenabídly. Náplně vydrží poměrně dlouho – samozřejmě na to má vliv to jak často budete kouřit.