Previous Article Next Article Kvalitní světelné zdroje pro všechna svítídla
Posted in Bydlení

Kvalitní světelné zdroje pro všechna svítídla

Kvalitní světelné zdroje pro všechna svítídla Posted on 11.9.2017

Výbojka je nepostradatelným světelným zdrojem už po celá desetiletí. Je pravdou, že od svého vynálezu se hodně změnila a že tohoto světelného zdroje dnes existuje celá řada různých typů a také se nevyužívá pouze ke svícení v různých svítidlech, ale našla své využít i na jiných místech, jako je třeba blesk fotoaparátu či neonové nápisy na klubech a hotelech a na spoustě dalších míst.

detail světla

Základním rozlišením u těchto světelných zdrojů je na jakém principu je založený a proto dnes rozeznáváme hlavně výbojky sodíkové, halogenidové a rtuťové. Je pravdou, že rtuťové světelné zdroje už dnes moc využívány nejsou, protože jsou ve větší části nahrazovány sodíkovými. Sodíkové výbojky jsou dokonalým světelným zdrojem pro exteriér a můžete je najít v pouličních lampách, na parkovištích či v parcích nebo třeba ve velkých průmyslových či sportovních areálech, jde o velmi účinný světelný zdroj s dlouhou životností a hlavně s vysoce kvalitní viditelností.

Kromě rtuťových a sodíkových jsme zmiňovali také halogenidové výbojky, které jsou určeny k dokonalému nasvícení různých ploch a mohou být využívány například k nasvícení výloh obchodů, výstavišť či různých showroomů, ale mohou být využívány i jinde. Jde také o velmi kvalitní světelný zdroj s dlouhou životností, který je velmi úsporný. Každopádně, ať už hledáte sodíkovou, rtuťovou či halogenidovou výbojku, všechny tyto druhy najdete v naší široké nabídce a to od předních světových výrobců ve vysoké kvalitě a spolehlivosti, v mnoha tvarech, velikostech, typech, v různých wattážích, s různou paticí a to za velmi výhodných cenových podmínek.

nová žárovka

Při výběru vhodného světelného zdroje pro Vaše svítidlo nejprve zjistěte, pro jaký typ světelného zdroje je svítidlo určené, hlavně jakou vyžaduje patici, tedy závit světelného zdroje a samozřejmě wattáž. Samozřejmě, že se můžete rozhodovat i podle v dalších parametrů, které najdete u každého světelného zdroje v naší nabídce v jeho popisu. A pokud byste si nevěděli rady, tak se obraťte na nás a my Vám pomůžeme.